Energia ze słońca

Szanowni Państwo,
 
W imieniu Fundacji Instytutu Aktywizacji Regionów, chcielibyśmy zaprosić Państwa do zapoznania się z projektem mającym na celu promocję solarnej energii odnawialnej pt:  ENERGIA ZE SŁOŃCA .
 
Projekt ma na celu zaproszenie Państwa oraz mieszkańców  gminy do promowania postaw ekologicznych, które polegają na zapoznaniu  z nowymi źródłami pozyskiwania energii w szczególności za pośrednictwem kolektorów słonecznych (solarów). 

Gdybyście byli Pańswo zainteresowani szczegółami projektu ENERGIA ZE SŁOŃCA istnieje możliwość zorganizowania stacjonarnego szkolenia na wcześniej wspomniany temat z tym, że wiązałoby  się to  dla  Państwa ze zwrotem kosztów dojazdu dla  naszych przedstawiciali . Koszt ten to ok 600,00zł.

Chcielibyśmy również zwrócić się do Państwa z prośbą o umieszczenie na stronie internetowej Gminy, bądź w biuletynie informacji publicznej Gminy informacji o istnieniu portalu zajmującego się  między innymi bezpłatną pomocą prawną „MAM PRAWNIKA”.Jeżeli nie sprawi to Państwu kłopotu prosilibyśmy dodatkowo o zamieszczenie baneru powyższego portalu na stronie internetowej Urzędu Gminy oraz o rozpowszechnienie wśród mieszkańców gminy informacji o sposobie korzystania z powyższego portalu.Będzie to na pewno duże ułatwienie dla osób, które zechcą skorzystać z nieodpłatnej, doraźnej pomocy prawnej w ramach serwisu ” MAM PRAWNIKA ".W załączniku  przesyłam informacje  o projekcie   "ENERGIA ZE SŁOŃCA" oraz o portalu "MAM  PRAWNIKA", baner , informacje o sposobie korzystania z portalu oraz link do strony internetowej MAM PRAWNIKA.

 

Imieniny

Dzisiaj jest: 28 Luty 2020    |    Imieniny obchodzą: Makary, Prokop, Hilary

Szukaj w serwisie

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 70
Wczoraj 84
Tydzień 406
Miesiąc 2592
Wszystkich 138907