Kronika uroczystości

Dzień Pracownika Socjalnego

tytułoweeDzień Pracownika Socjalnego jest świętem wszystkich pracowników służb społecznych, a w szczególności pracowników socjalnych .

 „To pracownicy służb społecznych, w myśl wypełniania swojej życiowej misji jaką jest pomoc drugiemu człowiekowi, na co dzień spotykają się w swojej pracy z osobami starszymi, niepełnosprawnymi lub znajdującymi się w kryzysie(…)” tymi słowami rozpoczął  spotkanie  w dniu 21.11.2013r.  Pan Antoni Smolak  Wójt Gminy Małdyty z pracownikami  Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Małdytach w dniu ich święta . Przekazał  jednocześnie życzenia   zadowolenia  i satysfakcji  z pracy  .

   Pani Mirosława Rybska Przewodnicząca  Rady Gminy Małdyty wraz z Panem Tadeuszem  Kopczyńskim  Przewodniczącym Komisji  Oświaty ,Zdrowia, Kultury, Sportu i Spraw Socjalnych wraz z  życzeniami  prosiła by „ (…) nigdy  nie zabrakło  Paniom  sił  i determinacji w wypełnianiu  misji wspierania  potrzebujących  i by każdego trudnego dnia  zdarzało się  coś , co  przyniesie  uśmiech , westchnienie ulgi, uczucie  satysfakcji i  spełnienia(…)”

   Pani Zofia Hulak  Kierownik  Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej   z ogromnym wzruszeniem podziękowała za miłe  słowa skierowane do pracowników   GOPS , a także za wsparcie jakie otrzymuje  każdego dnia ze strony  gminnych władz  samorządowych . Podziękowała też  wszystkim pracownikom  zatrudnionym w GOPS za  ich trudną  i stawiającą ciągłe wyzwania  pracę.

   Oby Panie nie musiały zaznawać goryczy w swojej tak bardzo trudnej i nie zawsze wdzięcznej pracy.  

   Spotkanie zakończyło się  słodkim poczęstunkiem.  

 

 

Załączniki:
Pobierz plik (2.JPG)2.JPG[ ]63 kB
Pobierz plik (3.JPG)3.JPG[ ]72 kB
Pobierz plik (4.JPG)4.JPG[ ]93 kB
Pobierz plik (5.JPG)5.JPG[ ]72 kB
Pobierz plik (6.JPG)6.JPG[ ]75 kB
Pobierz plik (7.JPG)7.JPG[ ]90 kB
Pobierz plik (8.JPG)8.JPG[ ]71 kB
Pobierz plik (9.JPG)9.JPG[ ]91 kB

Szukaj w serwisie