Ważny komunikat dla organizacji pozarządowych działających na terenie Gminy Małdyty

Roczny program współpracy  Gminy Małdyty
 z organizacjami pozarządowymi na rok 2013

 

Do wszystkich organizacji pozarządowych
działających na terenie Gminy Małdyty .


Przedkładamy Państwu do publicznej konsultacji  projekt ROCZNEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACYGMINY  MAŁDYTY Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI ORAZ INNYMI PODMIOTAMI PROWADZĄCYMI DZIAŁALNOŚC POŻYTKU PUBLICZNEGO NA ROK 2013  w związku ze zmianami  jakie wprowadziła  ustawa  z dnia 19 sierpnia 2011r.  o zmianie ustawy  o działalności  pożytku  publicznego  i o  wolontariacie  ( ..)  Dz.U.  z 2011r  Nr 209 ,poz. 1244)  
Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych o zapoznanie się z jego tekstem w celu zgłoszenia ewentualnych uwag, czy propozycji zmian.
Jednocześnie zaznaczam, iż program ten stanowi podstawę współpracy z organizacjami pozarządowymi. Określa on bowiem cele, zasady i formy współpracy Gminy  z organizacjami pozarządowymi oraz obszary zadań publicznych, które będą realizowane przy współudziale stowarzyszeń, fundacji i innych podmiotów działających w sferze pożytku publicznego.
Z uwagi na chęć budowy dialogu obywatelskiego oraz realizacji swych zadań ustawowych w ścisłej współpracy z trzecim sektorem, serdecznie zapraszam do składania uwag i propozycji do przedmiotowego projektu.


Propozycje zmian proszę składać na piśmie w terminie do 07.11.2012 roku na adres:

Urząd Gminy Małdyty  ul. Kopernika 10 , z dopiskiem: Pełnomocnik  Wójta ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi, pocztą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pełnomocnik Wójta  ds. współpracy
z organizacjami pozarządowymi
Krystyna Szarzyńska

 

 

Imieniny

Dzisiaj jest: 14 Sierpień 2020    |    Imieniny obchodzą: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

Szukaj w serwisie

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 66
Wczoraj 54
Tydzień 334
Miesiąc 1021
Wszystkich 155807