USUWANIE FOLII ROLNICZYCH I INNYCH ODPADÓW POCHODZĄCYCH Z DZIAŁALNOŚCI ROLNICZEJ

Informujemy, że Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”.  Gmina Małdyty wyraża zainteresowanie przedmiotowym programem, aby jednak ustalić możliwości wzięcia w nim udziału konieczne jest przeprowadzenie inwentaryzacji. Inwentaryzacja prowadzona będzie poprzez przyjmowanie formularzy zgłoszeniowych od rolników.

 W ramach dotacji kwalifikowane są wyłącznie koszty transportu z miejsca wskazanego przez Gminę oraz koszty odzysku lub unieszkodliwienia odpadów z folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag.

Mieszkańcy gminy prowadzący gospodarstwo rolne, zainteresowani przedmiotowym tematem winni złożyć informację o rodzajach i  ilości posiadanych odpadów na moment złożenia deklaracji. Druk deklaracji znajduje się na stronie internetowej Urzędu Gminy w Małdytach (w załączeniu) oraz u Sołtysów.

Sposób składania informacji: w sekretariacie Urzędu Gminy Małdyty, ul. Kopernika 10,   14-330 Małdyty lub pocztą na wskazany wyżej adres.

Termin składania informacji:   do dnia 15.11.2019 r.

UWAGA! NINIEJSZY FORMULARZ JEST TYLKO INFORMACJĄ O POSIADANEJ ILOŚCI WYROBÓW POCHODZĄCYCH Z DZIAŁALNOŚCI ROLNICZEJ ZNAJDUJĄCEJ SIĘ NA TERENIE GMINY.

Załączniki:
Pobierz plik (Formularz informacyjny.doc)Formularz informacyjny.doc[ ]37 kB

Imieniny

Dzisiaj jest: 7 Sierpień 2020    |    Imieniny obchodzą: Dorota, Konrad, Kajetan

Szukaj w serwisie

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 56
Wczoraj 75
Tydzień 395
Miesiąc 540
Wszystkich 155326