BEZPŁATNY KURS JĘZYKOWY BĄDŹ KOMPUTEROWY

Mamy zaszczyt zaprosić mieszkańców Pana Gminy Małtydy, do udziału w BEZPŁATNYCH KURSACH JĘZYKOWYCH bądź KOMPUTEROWYCH.  Szkolenia zostały sfinansowane przez Urząd Marszałkowski województwa warmińsko-mazurskiego. Szczegóły w załączonych ulotkach. Zapewniamy bezpłatne materiały dydaktyczne.  Kursy odbywać się będą w małych grupach max. 10-12 osób. Po zebraniu się takiej grupy, kurs przeprowadzimy na terenie danej miejscowości, gdzie trenerzy przyjadą z całym niezbędnym sprzętem. Również w tym samym miejscu, przeprowadzone zostaną wszystkie końcowe egzaminy. Z Państwa strony będziemy prosili o pomoc w zakresie wypożyczenia sali ze stolikami i miejscami do siedzenia oraz dostęp do prądu.
Nasza oferta skierowana jest szczególnie do osób w wieku 25+ o wykształceniu do poziomu szkoły średniej oraz do osób w wieku 50+ bez względu na poziom wykształcenia.
Prosimy o zgłaszanie osób zainteresowanych pod nr telefonu 787-544-325 bądź za pomocą maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W przypadku powstania grupy we wrześniu, jesteśmy w stanie rozpocząć szkolenia w pierwszej dekadzie października.
W przypadku ew. pytań zapraszam pod podany wyżej nr. telefonu. 

Imieniny

Dzisiaj jest: 23 Wrzesień 2020    |    Imieniny obchodzą: Tekla, Bogusław

Szukaj w serwisie

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 48
Wczoraj 83
Tydzień 235
Miesiąc 1760
Wszystkich 158924